Jak zaplatit fakturu

 
 

1) Avon kreditni kartou

Platba je na příslušná konta AL/AG připsána po následném zpracování. Při platbě touto kartou získáváte slevové certifikáty na Avon produkty (viz www.avoncosmetics.cz).

2) složenkou typu A na poště v hotovosti

Platba je na příslušná konta AL /AG připsána následně po předchozím zpracování poštou nejdříve třetí až čtvrtý pracovní den od dne zaplacení na poště.

3) převodním příkazem z jiné banky

Platba je na příslušná konta AL/ AG připsána následně po předchozím zpracování Vaším bankovním ústavem nejdříve čtvrtý pracovní den od dne zpracování převodního příkazu Vaší bankou.

4) převodním příkazem AL/ AG, které mají účet u CITIBANK

Patba je na příslušná konta AL/ AG připsána následně po předchozím zpracování CITIBANK nejdříve druhý pracovní den po zpracování převodního příkazu bankou.

5) v hotovosti na pobočce CITIBANK

Patba na pokladně pobočky CITIBANK v hotovosti je na příslušná konta AL/ AG připsána následně nejdříve druhý pracovní den po vložení částky do CITIBANK.

Pro úhradu faktur, prosíme, v žádném případě nepoužívejte složenky typu C.

Je bezpodmínečně nutné, pokud není použita předtištěná složenka AVONu, uvádět vždy na všech převodních příkazech a platbách v hotovosti do příslušných kolonek:

variabilní symbol = devítimístné číslo AL/ AG 
specifický symbol =osmimístné číslo faktury

Pokud nejsou tyto údaje uvedeny správně je velice složité plátce identifikovat!

Číslo účtu 2009220703/2600
CITIBANK Praha


Prosíme, částku uvádějte vždy v celých korunách
(nepoužívejte haléře).
Děkujeme za pochopení.

Jedna myšlenka na “Jak zaplatit fakturu”

  1. dobry den chtěla jsemse zeptat jestly kdyš si obědnam baliček jestly to mužu zaplatit na fakturu a kdyš my přide baliček jestly něco budu platit děkuji herakova

Komentáře nejsou povoleny.