Zesvětlení pleti? Omlazení pleti? Můžete mít oboje.

Víte, že to nejsou jenom vrásky, které přidávají vaší tváři léta? Pleť vypadá také starší díky barevným nerovnostem a pigmentovým skvrnám. Objevte Zesvětlovací sérum a Zesvětlující krém ANEW CLINICAL. První sérum s koncentrovanými rozjasňujícími lítkami od AVONU.

S nákupem jakéhokoliv výrobku Anew Luminosity a Derma Full z katalogu 8 si můžete vybrat SADU ANEW pro komplexní péči o pleť jako dárek ZDARMA.

Světový den bez tabáku – 31. květen 2010

Světový den bez tabáku
31. květen 2010
Světová zdravotnická organizace každoročně na 31. května slaví Světový den bez tabáku, který si dává za cíl zdůraznit zdravotní rizika spojená s užíváním tabákových výrobků a prosazování efektivní politiky vedoucí ke snižování kouření. Užívání tabákových výrobků je (po hypertenzi) druhá největší příčina úmrtí celosvětově a v současné době nese zodpovědnost za smrt jednoho z deseti dospělých lidí na celém světě.
Téma Světového dne bez tabáku 2010 je “Gender and Tobacco” a klade důraz na marketingové taktiky zaměřené na ženy. Světová zdravotnická organizace tento den využije k tomu, aby zviditelnila škodlivé vlivy tabákového marketingu a kouření na ženy a dívky.
Světové zdravotnické shromáždění (WHA) vyhlásilo Světový den bez tabáku roku 1987, aby připoutalo světovou pozornost k tabákové epidemii a jejím smrtelným dopadům. Poskytuje příležitost zdůraznit specifické myšlenky a poselství kontroly tabáku a propagovat dodržování opatření ustanovených WHO Rámcovou úmluvou o kontrole tabáku (FCTC). Užívání tabákových výrobků je nejpřednější preventabilní epidemie, které svět a zdravotní komunita čelí.

Česká republika Rámcovou úmluvu o kontrole tabáku zatím neratifikovala.

Obchodní setkání v Avoncentru 12. května 2010

Vážené Avon Lady, přijměte pozvání na obchodní setkání, které se koná dne 12. května 2010 v Avoncentru . Nově se setkáme ve 3. patře administrativní budovy Metropol, kam je AC přemístěno. Prostory jsou sice menší, ale stále vás tam čeká aktuální nabídka z katalogu na vystavených stojanech, nové katalogy, možnost zasílání balíků a další služby. Na obchodním setkání se sejdeme v 15.30 hodin a povíme si o nových motivačních programech. Těším se na vaši účast. Majka