3. října 2011 – setkání v CB Na Pavlači

Vážené kolegyně a příznivci kosmetiky a dalších produktů AVON – v pondělí 3. října 2011 pořádáme pravidelnou schůzku v restauraci Na Pavlači v Českých Budějovicích.

Přijďte si pro nové aktuální katalogy, vzorky a další informace kolem motivačních programů. Začínáme v 15.30, těším se na vás. Majka Ticháková

Avon pochod proti rakovině prsu – 14. června 2008

Zveme vás na 8. ročník Avon pochodu proti rakovině prsu, který se koná v sobotu 14. června 2008 v Praze. Start – 12.00 hodin na Můstku, program od 10.00 hodin. Cíl – O2 Žluté lázně, Praha 4.

Zanechte svou účastí stopu v životech žen, kterým příspěvek  pomůže bojovat s rakovinou. Výtěžek z akce věnujeme na boj proti této zákeřné nemoci.

Více na www.zdravaprsa.cz

Kontaktní centra “Kristina” v Českém Krumlově a “Lenka” v Českých Budějovicích

Vážení přátelé, paní Kristina Jánská se se svou prodejnou galanterie přestěhovala do Českého Krumlova. Pokud však budete mít do CK cestu, můžete ji navštívit v její prodejně ŠVADLENKA v Plešivecké ulici č. 135, kde bude kontaktní pracoviště pokračovat v práci. Katalogy pro vás budou rovněž k dispozici v kavárně LA STORIA u paní Lenky Samkové v Panské ulici, v Českých Budějovicích. Těšíme se na vaši návštěvu.

Jak zaplatit fakturu

 
 

1) Avon kreditni kartou

Platba je na příslušná konta AL/AG připsána po následném zpracování. Při platbě touto kartou získáváte slevové certifikáty na Avon produkty (viz www.avoncosmetics.cz).

2) složenkou typu A na poště v hotovosti

Platba je na příslušná konta AL /AG připsána následně po předchozím zpracování poštou nejdříve třetí až čtvrtý pracovní den od dne zaplacení na poště.

3) převodním příkazem z jiné banky

Platba je na příslušná konta AL/ AG připsána následně po předchozím zpracování Vaším bankovním ústavem nejdříve čtvrtý pracovní den od dne zpracování převodního příkazu Vaší bankou.

4) převodním příkazem AL/ AG, které mají účet u CITIBANK

Patba je na příslušná konta AL/ AG připsána následně po předchozím zpracování CITIBANK nejdříve druhý pracovní den po zpracování převodního příkazu bankou.

5) v hotovosti na pobočce CITIBANK

Patba na pokladně pobočky CITIBANK v hotovosti je na příslušná konta AL/ AG připsána následně nejdříve druhý pracovní den po vložení částky do CITIBANK.

Pro úhradu faktur, prosíme, v žádném případě nepoužívejte složenky typu C.

Je bezpodmínečně nutné, pokud není použita předtištěná složenka AVONu, uvádět vždy na všech převodních příkazech a platbách v hotovosti do příslušných kolonek:

variabilní symbol = devítimístné číslo AL/ AG 
specifický symbol =osmimístné číslo faktury

Pokud nejsou tyto údaje uvedeny správně je velice složité plátce identifikovat!

Číslo účtu 2009220703/2600
CITIBANK Praha


Prosíme, částku uvádějte vždy v celých korunách
(nepoužívejte haléře).
Děkujeme za pochopení.